BRAVO

7. dubna 2009 v 16:47 | Strify |  cinema bizarre

BRAVO 9/2009 - RU - překlad

8.3.2009 19:00 | contact: cinema-bizarre@seznam.cz | → překlady z časáků
Přeložila Darxie pro http://cinema-bizarre.blog.cz/. Kopírovat pouze se zdrojem!

Bravo volalo Strifymu, frontmanovi kapely, a ptalo se, co zajímavého se s bandem děje..:)


.. ..


Cinema Bizarre prošli pár změnami, jmenovali oficiálně svého nového člena, nahrávají druhé album a už začali připravovat nadcházející velké Evropské Tour.

celý článek >>Bravo:Ahoj, Strify, jak se máš?Kde teď zrovna jsi?


Strify (vesele):Čauky, jsem absolutně v pohodě! Teď jsem v Berlíně, zrovna jsem se vrátil ze studia-společně s klukama dokončujeme ještě nějaký věci na naše nové album ToyZ. Poslední měsíc jsme tam skoro bydleli. Ale teď máme konečně trochu volného času, takže se půjdu rozptýlit od práce…

Bravo: Co hodláš dělat?


Strify: Myslím, že si budu malovat, nebo přemýšlet nad novým layoutem pro naši stránku.
Možná se potkám s někým, koh už jsem dýl neviděl.

Bravo: Poděl se s námi o poslední novinky okolo vás? Kromě plánovaného alba, co se ještě u Cinema Bizarre stalo?


Strify(nadšeně) : Velmi dobrá otátzka! Jen před pár dny jsme dostali dobré zprávy od našeho vydavatelství v Rusku. Final Attraction-naše debut album-dostalo zlatou desku! Je to pro nás opravdu velké a přijemné překvapení!

Bravo: Ok, pojďmě mluvit o něčem přijemném, jak jsi strávil Svatého Valentýna?


Strify(smutně): Jsem si jistý, že tenhle svátek mají slavit ti lidé, kteří mají svého přítele/přítelkyni. Ale já a kluci jsme single a ani jsme neměli rande, takže jsme ignorovali 14.února. Řeknu vám tajemství, mnohem radši máme jiný svátek, jmenuje se Velký den sexu(směje se).

Bravo: Se zimou se stal Romeo oficiálně pátým členem Cinema Bizarre. Během toho, chybí vám Luminor? Jak dlouho jste ho neviděli?


Strify: Ano, Romeo je teď jedním z nás. Je v pohodě. Nedokážeme si nás představit bez něj. K Luminorovi…Byli jsme vážně rozrušení jeho odchodem. Přesto se rozhodnul jít dál bez nás. Potřebuje víc síly, aby mohl splnit svoje sny. Někdy spolu mluvíme, ale jen zřídka. Naposledy jsem ho viděl na začátku prosince minulého roku.

Bravo: Strify, vzhledem k tomu, že vám brzy vyjde druhé album, nepřemýšlel jsi nad změnou stylu?


Strify:Přemýšlím nad obarvením se na úplně blond. Možná si to trochu ostříhám, nebo přidám nějaké příčesky. Ještě jsem se nějak nerozhdl. Taky jsme měli hodně neobvyklý photoshoot, měli jsme na sobě věci, které rozhodně nejsou ve stylu Cinema Bizarre.Brzo ho uvidíte!Bravo:Víme že trávíte spoustu času surfováním po internetu, a samozřejmě taky povídánám si s vašima fans. Kdyby se vám líbila nějaká holka, začali byste se s ní bavit virtuálně?


Strify: Internet je pro nás nejpohodlnější způsob, jak neztratit kontakt s fanoušky a odpovídat na jejich otázky. Nicméně mám pořád radši konverzace spíš na živo. Momentálně nemám moc času být na internetu, jen jednou týdně si zkontroluju e-mail. Myslím, že je to dost. K té holce…kdybych ji měl rád, využil bych všechny možné cesty jak s ní mluvit!Bravo:Každý ví, že máte rádi t.A.T.u. Ale pořád nevíme, jestli jste je už potkali osobně?


Strify:Ne, ještě jsme je nepotkali. Ale slíbili nám zorganizovat meeting s nimi, až se zase vrátíme do MoskvyBravo: A kdo se ti líbí víc? Julia nebo Lena?


Strify: Já mám rád obě, ale Kiro(směje se) je zblázněný do Julie(ale je to tajemství!). Je to jeho vysněná holka!Bravo: Všechny vaše ruské fanynky čtou náš časopis. Máte šanci říct jim, co byste od nich rádi dostali. A nemusíte být příliš skromníJ


Strify: Oohh! Minulé jsme měli pár problémů na letišti, kvůli té vodce, kterou jsme dostali v Moskvě! Bylo to vážně zábavný! Museli jsme tam nějaký lahve nechat. Proto by bylo cool, kdyby tam příště nebyla vodka(směje se). Dělám si srandu. Ale pokud mám mluvit vážně, tak pro nást je nejdůležitější věc láska, ktreou fans přinášejí na naše koncerty. Láska a energie. Takže jediné co žádám, je pořád více lásky! A nezapomeňte si koupit naše nové album. To by byl nejlepší dárek pro Cinema Bizarre!Bravo: Mimochodem, kdy hodláte přijet do Ruska?


Strify: Není to jisté, ale přemýšleli jsme nad koncem května-začátkem června.Bravo: Ale víte že v tom čase je v Moskvě superhorké počasí? Jste v tom případě připraveni nosit kraťase a žabky?


Strify: Cože?(nahlas se směje) Žabky?! (pořád se smíchem). Nemyslím, že bychom nosili něco takového. Yu na to určitě řekne "ne", i kdyby byly teploty vyšší než 40 stupňů! Ale i přesto se může stát cokoliv.
Zajímalo by mě, jestli jsou i kožené šortky. Nosil bych to,jestli to existuje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama